субота, 6 липня 2024 р.

Дарування книг у бібліотеку – це давня форма доброчинності, для бібліотеки - це надійне джерело поповнення фонду.

 


У бібліотеці відбувся день нової книги як підсумок 6 місяців дії акції «Подаруй цікаву книгу бібліотеці».

На переглядах літератури «Спогади та реальні історії», «Романтичне фентезі», «Книжка має відзнаку», «Новинки КСД», «Детективні історії» та «Екранізовано!» було представлено 92 книги  українських і зарубіжних письменників.

Взагалі за термін дії акції  бібліотека додала у свою скарбницю 331 нову книгу, подаровану читачами. Ще 34 комікси подарувало книгозбірні видавництво «Мольфар», 22 дитячі новинки – участь  у проєкті «Книжкова валізка».   

Акцію «Подаруй цікаву книгу бібліотеці» ініціював меценат і друг бібліотеки полтавський бізнесмен Андрій Гурник. Кожна нова книга отримала наліпку, на яких дарувальники залишають свій підпис, імя чи побажання.

До речі, розробник дизайну наліпок та плакату Роман Івановський використав один із орнаментів Василя Кричевського. Вишукане оформлення привертає увагу читачів і мотивує до  щедрих поривів. Подарована література створює особливий простір для міркувань.

Серед ТОП новинок в цей день - бестселери світових авторів та книги, які отримали міжнародні премії та відзнаки. Українська й зарубіжна література від Видавництва Старого Лева,  класика від «Віхоли», життєві історії та детективи від КСД, романтичне фентезі від «РМ» стали справжнім бальзамом для читачів. Нові книжки відображають тренди сучасності, відкривають нових авторів та пропонують свіжі погляди на світ.

Книги з перегляду  «Наш Формат» відкривають нові світи, досліджують глибини людських потреб і мотивують до пошуку відповідей на найважливіші питання життя.

Упродовж дня нової книги читачі знайомилися з новинками та їх авторами, слухали інтерв’ю з улюбленими письменниками, відкривали нові імена світової та вітчизняної літератури, спілкувалися, обговорювали книги й події.
Перегляд літератури «Незабаром!» акцентував увагу присутніх на новинках, подарованих письменниками з надією на майбутні зустрічі й спілкування з авторами. Серед них - повість «Тимчасово переселені» Тетяни Рубан, збірка «Свіча» Андрія Дурунди, роман «Довга зима» Ольги Калини, «Закоlот» Володимира Кузнєцова.
Бібліотекарі підготували дайджест новинок українського книжкового ринку. Читачі прийняли виклик і вже 7 новинок є у бібліотеці. Ще 7 книг подарувала відома книжкова блогерка Instagram  liubava.hromak 

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар