середа, 22 червня 2022 р.

Об'єднані творчим натхненням

 Дитині не обов’язково ставати актором, художником або співаком. Фантазія та креативність знадобляться і для вирішення життєвих задач. А творча активність в першу чергу дозволяє самовиражатися. А ще об’єднує. Якщо у дитини вже є улюблене хобі, то це дуже добре. Кожна дитина індивідуальна.  Їх творчий  розвиток відбувається по-різному. На заняттях одні діти охоче беруться за нові починання, інші вередують і відмовляються від ігор, вважаючи себе вже «дорослими». Усі діти дуже різні. У кожній родині - свої традиції. У кожної дитини у своєму рідному місті чи селі було своє життя. Стерти кордони  та об’єднати всіх разом – місія проєкту «Підтримка дітей та молоді в Полтаві в умовах війни», партнером якого є наша бібліотека. Майстерня "Весела галявина" з досвідченою арт-терапевткою Наталією Дідою дарує дітям і дорослим нові можливості для активного та цікавого проведення дозвілля.

Досвід роботи з дітьми та дорослими упродовж трьох місяців доводить, що обговорення книг та образотворча діяльність – найбільш ефективний засіб  розвитку творчих здібностей дітей та  адаптації їх в новому соціумі.

Кожен учасник майстер-класів, обговорень, занять має змогу на практиці відчути плече однодумця, вільно висловити власну думку, дискутувати, спілкуватися один з одним, знайомитися, заводити корисні, просто приємні знайомства для себе. Майстер-класи викликають позитивні емоції серед студійців, які на практиці дозволяють їм  поринути у світ чарівного  малювання . Малюють  кавою, пластиліном, ниткою. Створюють оригінальні витвори мистецтва, у яких гармонують  і колір, і лінія, і сюжет. Задоволення діти отримують від читання та обговорення книг, збагачують свій світ знань, уяви та фантазії.

   Саме такі зустрічі створюють атмосферу розкутості, відкритості, щирості, коли  дитина відчуває себе «своєю серед своїх». 

Чим більше дитина читає, тим більше вона ідентифікує себе з персонажами книги, переносить їх модель поведінки у власне життя. До речі, читання визнали найефективнішим способом зняти стрес. Вже шість хвилин читання знижують рівень стресу на 2/3.Тому читайте більше позитивних та надихаючих книг!


Немає коментарів:

Дописати коментар