понеділок, 18 квітня 2022 р.

Потрапити до казки - просто!

 


Скільки неймовірних героїв зустрічається у казках – не перелічити! Сплячі красуні, вогнедишні дракони, співаючі дерева, летючі коні, кам’яні велетні та крихітні феї.

«Скільки ж фантазії потрібно, щоб потрапити в казку?!» - вирішували проблему разом з юними читачами, учасниками майстерні «Cotini».

Версій було багато, а от найцікавішу підказала майстриня Олена Назарчук, професійна  художниця та дизайнерка. «Майже у всіх казках присутня веселка. Якщо ні, то все-одно без розмаїття  кольорів і казка – не казка.»

 Пані Олена запросила дітей у  казку, яку вона створює власними руками.

 «Розпис по батику – це і є веселка-місточок, стежинка у казковий світ кольорів»

Техніка батику нараховує не одну сотню літ.

На майстер-класі діти познайомилися з технологією нанесення малюнка на тканину. А ще  тренувалися отримувати різноманітні відтінки кольорів, згадуючи вірші та веселі пісеньки.

Основне кредо розпису - імпровізований характер. Художній розпис тканини, навіть найпростіший, - це творіння прекрасного, теплого і затишного.

Тому малюнки в умілих руках дітей – унікальні й неповторні. Маленькі шедеври!

 Час пролетів швидко. Діти здивували своїх батьків творчими здібностями. А головне - кожен створив свою казку.

Майстерня «Cotini» працює у бібліотеці-філіалі №4 в рамках проєкту «Підтримка дітей та молоді в умовах війни» за підтримки ГО Полтавська філія Суспільної служби України. Немає коментарів:

Дописати коментар