четвер, 17 серпня 2023 р.

«Майстерня міста» у бібліотеці на Європейській 141»

 17 серпня у бібліотеці-філії №4 у рамках  сьомого фестивалю «Майстерня міста 2023» відбулося літературно-мистецьке рандеву «Полтава в серці кожного»

Тема зустрічі – ековідповідальність.

Саме існування людини залежить від уміння жити у злагоді й гармонії з природою. У ній все продумано до дрібниць,  і жодна людина у світі не зможе перевершити ту симетрію та красу. Нам залишається тільки її оберігати.  Інколи сама природа подає нам сигнали SOS. «Як саме?», - здивовані були діти.

Щоб краще зрозуміти навколишній світ та природу, запросили учасників зустрічі до гри за сторінками книги Віктора Сердюка «Стежками Флоренії або Випадок на Ульчиній галявині».

Флоренія не в Італії. Флоренія – це казкова країна в Полтавському дендропарку. Яскраві та професійні ілюстрації книги створили чудову атмосферу мандрівникам, а завдання, головоломки, шаради гру зробили захопливою, змістовною, цікавою й пізнавальною.

Квест вперше проходив у поєднанні з майстер-класами. За кожну правильну відповідь – смаколики-бали. Правильне рішення – цукерка у кошик, виготовлений власними руками. Не вгадав, цукерка відправляється у фонд підтримки журі.

Разом з учасниками гри дізналися, що насправді сталося на Ульчиній галявині і чи туман дійсно схожий на привида, який іноді стелиться понад Жаб‘ячим ставом.

 Карта, розміщена у книзі, допомогла зорієнтуватися у пошуках дивовижної Ульчиної галявини та Бузкового гаю. Учасники гри довідалися про історію Тарасової верби та таємниці озера Віддзеркалення.

На згадку про «Майстерню міста» та пригоди на Ульчиній галявині, діти  зробили з фоамірану кота, який ой як схожий на рудого котиська з еко-казки Віктора Сердюка.

Хто не повірив у наші пригоди, беріть у бібліотеці книгу «Стежками Флоренії», знаходьте карту та мандруйте до Полтавського дендропарку.

Можливо, в час, коли сонце перебуватиме в зеніті, ви встигнете загадати бажання на перетині восьми стежок Тамариного гаю. І памятайте: якщо ваше бажання буде щирим і добрим, воно обов‘язково здійсниться!


Немає коментарів:

Дописати коментар