вівторок, 20 червня 2023 р.

Про янголів, віру, добро та доброту.

 


Знайомство із книгами-новинками, саморобки у різноманітних техніках спілкування – все це щонеділі на пізнавальних посиденьках у бібліотеці-філії №4.

Полтавську дитячу письменницю Тетяну Луньову юні читачі знають добре. Написані нею книги – унікальні, казково добрі, сповнені особливого відчуття любові й світлої ніжності, мудрі й захопливі.

ЇЇ повчальна  історія «Янголяткова абетка» надихнула поговорити про янголів. Майстриня Лариса Леонідівна запропонувала та допомогла дітям виготовити  обереги - маленьких янголів.      


Трапляється, що дітям потрібна допомога янгола. А буває, що янголяті без дитячої допомоги не впоратися. Не вірите? Саме так сталося в книзі Тетяни Луньової. Школярі та янголя Світловид не тільки виручили одне одного, а й врятували магічну абетку.

 Звичайно ж, не обійшлося без «темної сили» та бешкетництва. Веселі, кумедні пригоди настільки сподобалися дітям, що для тих, хто не прочитав ще, встановили чергу.

Життя та пригоди Світловидика спонукали дітей до обговорення. Разом спробували розібратися, що таке «добро» і «зло»,  «погано» та «добре». Згадали випадки із власного досвіду, щоб  зрозуміти, що таке справжня дружба, справедливість, взаємодопомога та милосердя!У кожної людини є янгол - охоронець. Але і кожен із нас може також стати  добрим янголом. Пригоди героїв книги  Тетяни Луньової тут же надихнули дітей на добрі справи. Аліса та Тимур подарували бібліотеці 9 нових дитячих книг. 

Влад і Маргарита наступний день почали із добрих справ.  «Це нам наші Янголята підказали», - усміхалися діти і  ще 7 нових дитячих книг «поселилися» у бібліотеці. Добрі книги та казкові янголи таки мають магічну силу. Цікавих, затишних і теплих читань разом із улюбленими письменниками!

Немає коментарів:

Дописати коментар