понеділок, 24 червня 2019 р.

Дніпро. ІІ Міжнародний Книжковий Форум Book Space

              22 червня 2019 року працівники бібліотеки-філіалу №4 відвідали
 ІІ Міжнародний Книжковий Форум Book Space, який проходив у місті Дніпро на Фестивальному причалі. Тема цьогорічного фесту – «Нові форми життя».
    Організатори підготували дуже  насичену програму. Літературні новинки,  презентації, круглі столи, обговорення, тренінги, зустрічі з письменниками, автограф-сесії, ігри, розваги для дітей … Книжковий простір був представлений найвідомішими українськими видавництвами.
     Один зі cтендів  – ветеранський, на якому понад півсотні книжок, автори яких  - очевидці війни на сході країни.
     В програмі авторських читань "Майбутні книжки" автори ділилися неопублікованими, а часом – і недописаними творами.  
     Відомий в Україні  журналіст та історик Вахтанг Кіпіані презентував видання «Справа Василя Стуса», упорядником якого він є. Документальні факти, свідчення очевидців, друзів, архівні документи, цікаві запитання, компетентні відповіді – зустріч вдалася.
     Про фестиваль можна говорити багато. Це той випадок – «краще один раз побачити, ніж 100 разів почути»
    Привітні дніпряни, усміхнені волонтери, компетентні продавці та чарівні продавчині, цікаві зустрічі, заклопотані видавці та модератори, море цікавих книг і нових відкриттів, зосереджені читачі -покупці та багато несподіваних зустрічей, обіймів, розмов...
А ще!?
  Восени виходить у видавництві «Школа» четверта книга «Лунастрів» Наталії Щерби!
 Новинка Андрія Кокотюхи «Вигнанець і чорна вдова» вже чекає своїх читачів у бібліотеці!
Наталія Гурницька роман "Багряний колір вічності" завершила!!! Рукопис передала у видавництво Клуб Сімейного Дозвілля. Обкладинка вже готова!
Обіцяний  нашим читачам 11 вересня 2018 року ретро-роман про Полтаву Андрій Кокотюха вже закінчив і передав у видавництво «Vivat» . Тож готуймося до ФАН-ПАТІ з улюбленим автором!
Дякуємо Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА за чудову мандрівку!Немає коментарів:

Опублікувати коментар