четвер, 5 березня 2015 р.

У кожного з нас свій Шевченко

«Я по себе знаю, как я странствовал в Полтаву…»
                                                            Т.Г.Шевченко«Близнецы»

 4 березня 2015 року в бібліотеці-філіалі №4 відбулася година цікавих повідомлень «Полтавські зустрічі з Шевченком», підготовлена для наймолодших школярів.
     Мандри Кобзаря «періоду трьох літ» - це мандри переважно Полтавщиною. Школярі здійснили віртуальну екскурсію, познайомилися з місцями, де побував Тарас Григорович на тій далекій Полтавщині, намагалися зрозуміти його оточення, обставини, що привели його у наш край, враження, отримані від Полтави, подій та людей. А полтавці та уродженці Полтавської губернії відіграли неабияку роль в житті

Кобзаря: Євген Гребінка, Петро Мартос, родини Рєпніних та Закревських, Федот Ткаченко, брати Лизогуби.
     Зацікавила школярів історія, повязана з останньою книгою Тараса Григоровича «Букварь южнорусский», 1000 примірників якого надіслав для розвитку недільних шкіл у Полтаві, листування із Федотом Ткаченком, перебування в Полтаві і Решетилівці.
   Перегляд літератури «Шевченко на Полтавщині» розрахований на широке коло читачів: і батьків, і дітей – усіх, хто цікавиться  історією Полтави, нашого краю та перебуванням Тараса Григоровича Шевченка на Полтавщині.Немає коментарів:

Дописати коментар