четвер, 14 травня 2015 р.

"Нові казки під подушку" від друзів "Львівської хвилі"

  "Нові казки під подушку" - це вісім чарівних різдвяних історій, розказаних знаними й улюбленими ведучими радіо "Львівська Хвиля" та їхніми друзями, без яких годі уявити собі український музичний та довколамузичний світ. Сашко Лірник, "Піккардійська Терція", Наталка Карпа, гурт "Патириція" та "Антитіла" нагадують нам про те, що музика живе в душі у кожного, добро завжди повертається сторицею, а талант і трошечки впевненості можуть перевернути світ. Доповнені фантастичними ілюстраціями семи художників, кожному з яких притаманний свій стиль і своє відчуття дива, ці історії стануть гарним приводом посидіти у родинному колі затишним зимовим вечором і бодай на трішки поринути в казку.Запрошуємо погортати книгу на сайті Видавництва Старого Лева

2 коментарі:

  1. народні казки вже читано-перечитано. А тут - сучасний погляд, неперевершений зміст, а як сприймає книгу й ілюстрації внук. І казки. і ілюстрації настільки сучасні, що дитина не відволікається на запитання: "Що ти сказала, я такого слова не знаю". Слухає уважно й гортає книгу залюбки.

    ВідповістиВидалити
  2. Із задоволенням прочитала "Нові казки під подушку". Прекрасне оформлення ("Старий Лев це вміє!"), зміст чудовий, легко читається. Моя племінниця (5 років) слухала із задоволенням . Аня.

    ВідповістиВидалити