понеділок, 14 травня 2018 р.

НОВІ! ОСОБЛИВІ! ЦІКАВІ! і тільки у нас!

 13 травня 2018 року у бібліотеці-філіалі №4 відбулася традиційна весняна Дегустація літературних новинок.
Читачі книгозбірні мали змогу в цей день  в будь-який зручний для них час познайомитися з новими книгами представленими на переглядах літератури "Світові бестселери", "Корисно знати!", "Родзинки по-українськи", "Ласощі для дітей", "Дивовижні світи". Бібліотекарі проводили експрес-репортажі, інформхвилинки, щоб присутнім було легше зорієнтуватися серед цікавих 127 новинок. Серед світових бестелерів найбільше "лайків" отримали "смаколики" від  Ф. Фокс, Фенні Флегг, К. Тейлор, Д. Гузманн, Д. Пенддивол, Дж.Мартин, Р. Адамс. . Серед українських  романів найбільше схвальних відгуків отримав роман Олексія Волкова "Шпиталь". А ще нові романи Ніни Фіалко, Любка Дереша, Юрія Винничука, Андрія Куркова, Степана Процюка, Сергія Лойка... Тішилися великому (і новому!) асортименту представлених книг  письменників, які побували у нас в гостях: Сергія Пономаренка, Сімони Вілар, Світлани Талан, Раїси Плотникової. Адже читачі спілкувалися на зустрічах з авторами, добре знають їх творчість та чекали їх новинки з нетерпінням.
     Бібліотекарі Світлана Анатоліївна та Олена Олександрівна з радістю розповідали про письменників та їх книги, чиї імена зовсім недавно відкрили для себе і ми: Катерина Немира, Василь Кузан, Тетяна П'янкова, Людмила Когут. Спробуйте, радимо, смачно!
     Не залишилися без "десерту"  юні читачі бібліотеки. Гарно ілюстровані книжечки Віктора Сердюка, Тамари Коломієць, Анатолія Дімарова, Галини Малик, Олександра Зімби, Сашка Дерманського, казки Раїси Плотникової, пригоди Джмелика Галини та Тараса Микитчак, казки Олександра Пушкіна  українською мовою чекають своїх шанувальників.. Збірки оповідань  "Героям слава!"  - це розповіді для дітей про героїв тилу та фронту, про героїчні вчинки наших сучасників- бійців АТО.
Читачам-романтикам та  любителям поетичного слова запропонували бібліотекарі збірки віршів Івана Гентош, Володимира Шовкошитоного, Марії Чумарної. 13 травня у

Немає коментарів:

Дописати коментар