четвер, 10 травня 2018 р.

На хвилях пам'яті!

    8 травня 2018 року у бібліотеці-філіалі №4 відбувся День памяті .
     Cтрашною трагедією для українців була Друга світова війна і ми знаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями наші діди і прадіди.  Кожен повинен розуміти настільки память робить нас сильнішими. Тому протягом Дня з читачами бібліотеки говорили про тих, кого ми не маємо права забути,  хто віддав своє життя задля  щастя інших.
     Найменшим  читачам  бібліотекар розповідала легенди, казки про дивну квітку мак, які складали наші предки і чому саме   значок символу червоного маку одягають 8 та 9 травня.
      Із школярами згадали, як з’явився мак на Землі, чому матінка-Природа наділила Землю червоною диво-квіткою та  чому її вважають символом пам’яті. В експрес-репортажах бібліотекарі розповідали читачам, хто такі  Джон МакКрей та Моїні Майкл, як виникло графічне зображення  символу, який називають своєрідною алюзією, адже  з одного боку це уособлення квітки маку, з іншого - кривавий слід від кулі. 
       Книги представлені на перегляді літератури «Була війна: день перший – день останній» хронологічно розкрили події Другої світової війни і зацікавили всіх читачів, незалежно від того, хто як ставиться до подій 1939-1945рр. 
         Протягом дня і дорослі, і діти мали змогу долучитися до майстер-класів по виготовленню символу пам’яті – квітки маку, щоб 8- 9 травня одягнути їх і довести всім: «Ми знаємо. Ми пам’ятаємо».Немає коментарів:

Дописати коментар