четвер, 28 квітня 2016 р.

Великий світ маленької писанки27 квітня 2016 року в бібліотеці-філіалі №4 відбулося пізнавальне застілля "Великий світ маленької писанки".
Юні читачі бібліотеки мали змогу познайомитися з історією створення писанки, разом з бібліотекарем Світланою Анатоліївною заглянути в далекі часи, звідки до нас прийшли легенди та перекази про походження звичаїв на Великдень готувати писанки і крашанки.   Школярам були презентовані дві збірки видавництва "Братське" - "На Великдень" та "Весняна книжечка", які вміщують цікаві оповідання про писанки, великодні вірші, казки, загадки.

Яскравий феєрверк позитивних емоцій отримали присутні від майстер-класу. Світлана Анатоліївна розкрила таємничий світ маленької писанки, познайомила з історією символів української писанки, змістом орнаментів, технікою виготовлення та розпису Великодніх яєць. "Та найголовніше, - радила вона дітям, -
налаштуватися на відповідний настрій, забути незгоди, відкинути погані думки" . Із великим захопленням долучилися до чарівного світу писанкарства юні читачі книгозбірні. У кожній створеній ними писанці відчувалися прояв творчості та креативності.
Немає коментарів:

Дописати коментар