понеділок, 13 липня 2015 р.

Незабаром читайте в нашій бібліотеці

   Генрі Форд – (англ. Henry Ford; 1863 – 1947) – інженер-конструктор автомобілів, засновник корпорації «Форд Мотор»,  де вперше почав використовувати промисловий конвеєр,побудував і запустив найсучасніший завод в автомобільній промисловості – добре освітлений і добре вентильований «Хайленд парк»,геніальний менеджер , один з найбагатших людей усіх часів.
       Про Генрі Форда ще за його життя складали легенди, та й досі певні факти його біографії не є остаточно підтвердженими чи спростованими. Проте, незаперечним залишається те, що сенсом його життя була робота.
    Понад усе Форд прагнув створити машину,яка працюватиме вічно. На шляху до втілення мрії він завдяки вірі у неможливе здійснив переворот у мисленні власного оточення й майбутніх поколінь, які теж змінили своє ставлення до грошей, успішного бізнесу й роботи. Форд вважав, що саме мислення є найважчою роботою, на яку здатна людина. Це, ймовірно, є причиною, чому ми маємо так мало мислителів.
     Форд невтомно шукав відповіді на складні питання людської історії, як-от: чому існує бідність; що робить гроші грошима і які можливі трюки в рамках нинішньої фінансової системи, через які різні нації й народи потрапляють під контроль небагатьох людей; чого очікувати від майбутнього... Про це, а також про те, як виглядає і працює ідеальний продавець у компанії Форда, чи справді нам потрібні автомобілі і навіщо привчати дітей інвестувати в себе – прочитаєте на сторінках цієї унікальної книги

1 коментар:

  1. Вирішив поділитися своєю думкою: якби цю книгу читали студенти молодь, думаю їм було б більше користі. Мене зацікавило? Да! Але де наші викладачі? Щоб змінити економіку нашої країни, треба змінити відношення кожного до неї, хто до неї ж і причетний. Не треба дивитися телевізор чи інтернет, спробуй розберись хто правду каже. А тут велика людина ділиться своїми роздумами. Євгеній Євгенійович.

    ВідповістиВидалити